Cephe Uygulama

MaffGrup, konusunda uzman teknik ekibiyle aşağıda yeralan başlıca cephe sistemlerinin uygulamasını yapmaktadır. Bu sistemlere ilaveten, Free Form cepheler konusunda uzmanlaşmış olup, farklı cephe uygulamalarına uygun proje çözümlemelerinde ve sistem tasarımlarında deneyim sahibidir.


UYGULAMA KONULARI
- Alüminyum Doğramalar,
- Strüktürel Silikonlu Giydirme Cepheler,
- Giydirme Cephe Sistemleri,
- FREE FORM Cephe Çözümleri,
- Paslanmaz Çelik Cephe Sistemleri,
- Alüminyum Kompozit Panel Uygulamaları,
- Transparan Cephe Sistemler,
- Taş Kaplamalar, Klinker Sistemler,
- Granit ve Seramik Kaplamalar,
- Terra Cotta Giydirme Cepheler,
- Alüminyum Korkuluklar ve Güneş Kırıcı Paneller,
- Şeffaf Çatı ve Işıklık Sistemleri,


DEPARTMANLAR
*Teklif&Projelendirme
Proje ve şartnameye uygun olarak hazırlanan teklif çalışması, istendiği taktirde önerilen detay çözümleriyle sunulur. Gerektiğinde 3D cephe tasarımı da proje departmanı tarafından hazırlanır ve onaya sunulur. Teklif onayını takiben, projelendirme ve imalat detayı onay ve çizim süreçleri başlar.


* Üretim
Proje ekibi tarafından oluşturulan imalat detayların ilişkin teknik çizimlere göre imalat süreci başlar. Son teknoloji CNC makinalarıyla hassas  imalat süreci işin esasını oluşturur.

* Montaj
Projelendirme departmanı tarafından hazırlanan iş programı dahilinde şantiye kurulumu tamamlanır. Uzman mühendis kadrosu kontrolünde montaj ekibiyle montaj süreci başlar. İş teslimine kadarki süreç içinde işverene periyodik olarak raporlamalar sunulur.