ÜRÜNLER

PERFORE LEVHALAR

Alüminyum veya çelik levhaların CNC makineler aracılığıyla işlenmesi sonucu ortaya çıkan levhalardır. Bina giydirme cepheler, dekoratif tavanlar, korkuluklar, güneş kırıcılar vs. gibi uygulamalarda kullanılır. Ayrıca, şehir mobilyaları, reklam panoları, aydınlatma elemanları, çöp sepetleri gibi uygulama alanları da mümkündür.

METAL LEVHA KALINLIKLARI
Yumuşak çelik : max.12 mm
Paslanmaz çelik: max. 8mm
STANDART EBATLAR
1000*2000mm
1250*2500mm
1500*3000mm

GENİŞLETİLMİŞ METAL LEVHALAR

Özel işlem işlem sonucu şekillendirilmiş metal levhalardır. Perfore levhalara karşı düşük maliyetli bir alternatiftir. Fire oranı sıfırdır. Diğer muadil ürünlere göre, daha dayanıklıdır. Bir taraf kopsa dahi diğer taraf tutmaya devam eder. Ebat, şekil ve kalınlık olarak ihtiyaçlara göre şekillenebilir ve çeşitlilik tutar.

Mimari cephelerde güneş kırıcı özelliği çok güçlüdür. Ayrıca korkuluk tasarımlarında kullanılabilir. Asma tavan kaplamalarında da yaygın olarak kullanılmaktadır.

CORTEN LEVHALAR

CORTEN levhalar; kendisini koruyan, iklim koşullarına dirençli bir çelik levhalardır. Korozyon önleyici özelliği ile bir çok uygulamada yapısal çelikten daha dayanıklıdır. Bina dış cephe ve iç mekan uygulamalarında gün geçtikçe yaygınlaşmaktadır. Görüntüsü zaman içerisinde havanın doğal etkisiyle daha da olgunlaşır ve paslı çelik görünümü güçlenir.

ÖZELLİKLERİ
* Daha güçlü hava direnci
* Estetik Görünüm
* İşlenebilme kolaylığı
* Minumum akma dayanımı 50 ksi

CORTEN A levhalar, 12,5 mm e kadar, CORTEN B levhalar, 50 mm kalınlığa kadar tedarik edilir.